Erzurum İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Oltu ilçesinde gerçekleştirdikleri operasyonda 100 bin adet içi tütünle doldurulmuş makaron ele geçirdi. Operasyonda ayrıca ruhsatsız tabanca, elektronik sigara dolum makinası, terazi, sigara dolum makinaları, nargile tütünü, likit filtre, kıyılmış tütün, bandrol ve sigara paketlemede kullanılan poşetler de bulundu. Jandarma yetkilileri, kaçakçılıkla mücadeleye kararlılıkla devam edileceğini belirtti.