“Stranger Things” ekibinden dizinin yıldızı Millie Bobby Brown’a yanıt geldi

Netflix’in popüler dizilerinden Stranger Things, 2016 yılında başladığından beri tüm dünyada merakla ve heyecanla takip ediliyor. Dizinin çocuk oyuncuları da bu süreçte büyürken ekranda başarılı projelerde yer alıyor. Millie Bobby Brown da bu oyunculardan biri…

Bir süredir Hollywood’da devam eden yazar ve oyuncuların grevi nedeniyle son sezonu beklemede kalan diziyle hayranları vedalaşmaya henüz hazır olmasa da Brown artık yoluna tek başına devam etmek istiyor.

Eleven rolüyle ekrana ilk çıktığında 12 yaşında olan 19 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda beşinci ve son sezonun ardından diziye “hoşça kal” demeye hazır olduğunu söylemişti.

SAYGISIZLIK OLARAK GÖRÜLDÜ

Ancak bu sözlerin, “kariyerini oluşturan” diziye “saygı duyması” gerektiği iddialarıyla “Stranger Things” ekibini kızdırdığı ve rahatsız ettiği öğrenildi.

Ekip, Brown’ı, kariyerini geliştirmek için ortaya koydukları “sıkı çalışmaya” “saygı duymadığı” için eleştiriyor.

DailyMail.com’a konuşan bir kaynak, “Yakın gelecekte Millie’nin yorumlarını geri aldığını duyarsak şaşırmayın, çünkü bunlar onun gerçek düşünceleri olmasına rağmen artık nasıl göründüğünü görüyor.”

“Dizide çalışan pek çok kişi, onun sözlerinin bu şekilde ortaya çıkmasından dolayı hayal kırıklığına uğradı ve kariyerini geliştiren ve faturalarını ödeyen bir dizi için birçok kişi, yaptığı sıkı çalışmaya saygı duyması gerektiğini düşünüyor.” dedi.

İngiliz yıldızın, ilk sezonda bölüm başına 560 bin TL (20 bin dolar) kazandığı bildiriliyor. Deadline’a göre Brown, üçüncü sezonda da bölüm başına 7 milyon TL’ye (250 bin dolar) varan büyük bir artış elde etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx