Çocuk İstismarcısı Epstein’in Türk Kurbanı Anlattı! Timsahlara Yem Etmekle Tehdit Etti, 8 Yaşındaki Oğlumun Önünde…

Amerikalı milyarder Jeffrey Epstein, 2019 yılında pedofili suçlamasıyla tutuklanmış ve cezaevinde intihar ederek yaşamına son vermişti.

Pedofili ağı kurmak ile suçlanan ve zorla hapsettiği kız çocuklarını zengin ve tanınmış kişilere pazarladığı iddia edilen Epstein’ın mağdurları arasında Miami’de yaşayan bir Türk kadın da bulunuyor. Epstein dosyasında Doe B.K. olarak yer alan Türk emlakçı kadının yaşadıkları ise kan dondurucu.

KURBANLARI ARASINDA TÜRK KADIN DA VAR

Jeffrey Epstein’ın mağdurları arasında Miami’de emlakçılık yapan bir Türk kadın yaşadıklarını anlattı…
Listede yer alan bir Türk kadın (Doe B.K. olarak adlandırılmış), Florida’da emlakçılık yapan ve Epstein’in mağdurları arasında bulunan biri olarak belirtiliyor. İddialara göre, o dönem 26 yaşında olan kadın, Epstein ile 2006-2007 yıllarında patronunun evinde tanışmış. Mağdurun ifadesine göre, Epstein genç kadına iş bulma vaadiyle sık sık evine davet etmiş ve aynı zamanda kuaförlük yapan kadından saçlarını kesmesini istemiş.

2008’de kadın, Epstein’in saçlarını kesmek için evine gittiğinde, Epstein’in kız arkadaşı Maxwell’in yardımıyla cinsel istismara uğramış. Epstein, kadının pasaportuna el koymuş ve onu sınır dışı ettirmekle, 8 yaşındaki çocuğunu elinden almakla tehdit etmiş. Kadına defalarca cinsel istismarda bulunmuş ve başka erkeklerle birlikte olmaya zorlamış.

2008’de genç kadın, istemediği bir vajinal operasyona da zorlanmış. 2021’de Epstein hakkında maddi-manevi suç duyurusunda bulunan Türk mağdur, mahkemede “Müslüman olduğum ve yaşadıklarım ülkemde derin bir utançla karşılanacağı için adımın saklı kalmasını istiyorum” diyerek çok detaylı bir ifade vermiş.

TİMSAHLARA YEM ETMEKLE TEHDİT ETTİ

Epstein ile 2006-2007’de patronunun evinde tanıştığını belirten Türk kadın, o dönem 26 yaşında olduğunu ve kuaförlük yaptığını belirterek “Saçlarını kesmek için eve gittiğimde Epstein çıplaktı. Maxwell’in de bulunduğu ortamda bana tecavüz etti” dedi.

“Pasaportuma el koydu. Maxwell, polise gitmem halinde benim timsahlara yem edileceğimi söyledi. 5 ay boyunca 8 yaşındaki oğlumun önünde de tecavüze uğradım. Çıplak görüntülerin çekildi” dedi. Türk mağdur, mahkemede “Müslüman olduğum ve yaşadıklarım ülkemde derin bir utançla karşılanacağı için adımın saklı kalmasını istiyorum” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir