Bir Medyuma Ruh Temizliği İçin 90 Milyon Dolar Kaptıran Eski Katar Başbakanı ‘Bu Kadar da Olmaz!’ Dedirtti!

Vice isimli dergide yer alan habere göre, eski Katar Başbakanı Şeyh Hamad bin Casim bin Cabir es-Sani’nin kişisel asistanı Magdalena, Purple Garden isimli medyumluk hizmeti veren bir siteye üye olarak Giovanni lakaplı medyuma toplam 90 milyon dolar değerindeki mücevherleri kaptırdı. Detaylar içeriğimizde…

Kaynak: https://www.vice.com/en/article/93kk3…

Daha önce mutlaka geleceği gördüğünü iddia eden falcılarla, ruhlar alemiyle iletişime geçtiğinden bahseden medyumlarla ya da cin çıkaran hocalarla ilgili ilginç haberlere denk gelmişsinizdir.

Şimdi size aktaracağımız haber ise kötü enerjilerin ve kötü ruhların temizlenmesini sağlayan bir medyumla ilgili.

Vice isimli dergide yer alan habere göre, eski Katar Başbakanı Şeyh Hamad bin Casim bin Cabir es-Sani’nin kişisel asistanı Magdalena, ‘medyumluk’ hizmeti veren bir siteye üye oldu.

2019 yılında gerçekleşen olayda Purple Garden isimli medyumluk hizmeti veren siteye üye olan Magdalena, sitede kısa süre içinde Giovanni isimli bir “uzman danışmanla” çalışmaya başladı.

Magdalena, bahsi geçen medyumdan 4 yıl boyunca danışmanlık aldı ve tarot falları baktırdı.

Medyuma kendini oldukça kaptıran asistan, 2022’nin Nisan ayından sonra Şeyh’e ait 17 parça mücevheri kötü ruhlardan temizlenmesi için Giovanni’ye gönderdi.

Magdalena, danışmanlık aldığı süre boyunca medyum Giovanni’ye binlerce dolar para vermesinin yanında mücevherlerin kötü ruhlardan temizlenmesi için de ayrıca 50 bin dolar verdi.

Mücevherleri aldıktan sonra geri göndermeyen medyum, aylar sonra Magdalena’ya buluşma teklif etti ancak buluşmaya kendisi gelmedi.

Gönderildikten sonra geri alınamayan toplam 90 milyon dolar değerindeki mücevherler, bir müzayedede elmas tüccarı tarafından tanındı ve Giovanni’nin foyası bu şekilde ortaya çıktı.

Bu olayla birlikte, gerçek ismi John Lee olan Giovanni 22 Kasım’da tutuklandı ve geri kalan para ve mücevherler ele geçirilerek sahibine ulaştırıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir