Vaduz Teknik Yöneticisi Alessandro Mangiarratti: Burada galibiyetle çeşidi atladığımız için çok memnunuz

Mangiarratti, MEDAŞ Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda oynanan müsabakanın akabinde düzenlenen basın toplantısında, planına sadık kaldıklarını ve özverili oyunla galibiyeti elde ettiklerini söyledi.

Konyaspor’un deneyimli bir kadro olduğunu ve gayretin dozunun yüksek olduğuna işaret eden Mangiarratti, “Burada galibiyetle tipi atladığımız için çok memnunuz. Oyuncularım da bu türlü bir maçtan galibiyet elde ettiği için çok sevinçliler.” dedi.

Mangiarratti, bir gazetecinin, ekibinin kentin sokaklarında idman yapmasına ait sorusu üzerine, “Genelde bu şekil idmanları yapıyoruz. Oyuncularım hem kenti görüyorlar hem de idman yapmış oluyorlar. Sokaklarda koştular, otelde yatmak yerine bu daha uygun oluyor.” diye konuştu.

Konya’da düzgün karşılandıklarını, büyük bir statta ve atmosferde oynamaktan sevinç duyduklarını söyleyen Mangiarratti, “Taraftarın alkışlamalarından da kıvanç duyduk. Artık üzerimizde büyük bir sorumluluk var. Pazar günü değerli bir maça çıkacağız. Bunun hazırlıklarını başlayacağız.” sözlerini kullandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*