SHIB fiyatı düşerken, yatırımcı sayısı hızla artıyor! Yükseliş yakın mı?

Kripto para piyasası bir bütün olarak hala düşüş ivmesi yaşıyor, varlıkların büyük çoğunluğu negatifte işlem görüyor; ancak, Shiba Inu’ya ( SHIB ) olan ilgi, varlığa eklenen yeni sahiplere bakılırsa azalmış gibi görünmüyor.

SHIB fiyatı düşerken, yatırımcı sayısı hızla artıyor! Yükseliş yakın mı?

Köpek meme kripto para birimi, 10 Mayıs itibariyle bir ay içinde 15.000’den fazla yeni yatırımcı kazandı. Ancak SHIB o zamandan beri, diğer bir deyişle sadece bir hafta içinde yeniden 15.000’den fazla yatırımcı kazanmayı başardı.

Finans analizleri ile bilinen Finbold’un aktardığına göre 10 Mayıs’ta Shiba Inu sahiplerinin sayısı 1.146.848 oldu. Buna karşılık, 16 Mayıs’ta, CoinMarketCap’in yayınlandığı tarihteki verilerine göre, meme token sahibinin sayısı 1.161.805 idi.

Geçen hafta SHIB Toplam adresleri. Kaynak: CoinMarketCap

17 Nisan itibariyle 1.132.280 sahibi ile SHIB, yalnızca geçen ay içinde neredeyse 30.000 yeni sahip ekledi, verilere bakılırsa, SHIB’in fiyatı düştükçe varlığı satın almak isteyen yatırımcı sayısı artıyor gibi görünüyor.

Geçen ay SHIB Toplam adresleri. Kaynak: CoinMarketCap

SHIB’nin piyasa değeri düşüyor

SHIB için fiyat ve piyasa değeri düşüşleri şiddetli olmuştur ve bu düşüşler, genel olumsuz piyasa tutumunun bir sonucu olarak son zamanlarda daha da belirgin hale gelmiştir.

SHIB 1 aylık piyasa değeri. Kaynak: CoinMarketCap

Daha spesifik olmak gerekirse, 16 Nisan’daki toplam piyasa değeri 6.66 milyar dolardı ve bu, piyasa değerinin ölçüldüğü 16 Nisan’da sahip olduğu 14.12 milyar dolara kıyasla 7.46 milyar dolar veya %52.83’lük bir kaybı temsil ediyor. Mevcut durumda, SHIB’nin piyasa değeri, onu genel olarak 15. en büyük kripto para birimi olarak yerleştiriyor.

Şu anda Shiba Inu, son 24 saatte %3.41 ve önceki yedi güne göre %31.63 düşüşle 0.00001213$’dan işlem görüyor.

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*