Miray Daner’den Oğulcan Engin’e: İyi ki doğdun sevgilim

Bir dönem oyuncu Ezgi Eyüboğlu ile aşk yaşayan Oğulcan Engin, ayrılıktan kısa bir süre sonra gönlünü kendisinden 8 yaş küçük Miray Daner’e kaptırmıştı. İlişkilerini gözlerden uzak tutmaya çalışan aşıklardan Daner, günler sonra sevgilisiyle yer aldığı fotoğrafı takipçileriyle paylaşmıştı. Ünlü oyuncunun gönderisine kalp emojisi eklemesi ve sevgilisini etiketlemesi dikkatlerden kaçmazken, ikilinin bir hayli keyifli olduğu da görülmüştü.

YENİ YILI BİRLİKTE KARŞILADILAR

Ünlü çift, 2022 yılını da birlikte karşılamıştı. İkili, yılbaşı gecesini Engin’in ailesiyle birlikte geçirmişti. 31 yaşındaki işletmeci, sevgilisiyle çekilen fotoğrafını ilk kez Instagram hesabından paylaşmıştı.

Mutluluk pozlarının ardından ikili hakkında ‘evlilik’ haberleri de magazin gündemine gelmeye başlamıştı. Miray Daner, sevgilisi Oğulcan Engin ile yazın evlenecekleri haberlerine, “Öyle bir şey yok, yazın evlilik haberleri yalan” karşılığını vermişti.

“YÜZÜNÜ GÖREN CENNETLİK”

Aşkları tam gaz devam eden ünlü çiftten Oğulcan Engin, geçtiğimiz nisan ayında sevgilisi Miray Daner’in pozunu paylaşmış ve ‘Yüzünü gören cennetlik’ notunu düşmüştü.

“DÜZGÜN BİR FOTOĞRAF OLUR DEĞİL Mİ?”

Miray Daner-Oğulcan Engin çifti geçtiğimiz hafta da Arnavutköy’de motosiklete binerken objektiflere yansımıştı. Engin, basın mensuplarına, “Düzgün bir fotoğraf olur değil mi?” diyerek, sevgilisinin giydiği mini eteğine önlem almak istemişti.

BAYRAM POZU

Bayramı da birlikte geçiren ünlü çiftten uzun zaman sonra ilk kare gelmişti. Birlikte poz veren Daner ile Engin’den 31 yaşındaki ünlü işletmeci sevgilisine “Bayram şekeri” diye seslenmişti.

AŞK DOLU KUTLAMA

Uzun süredir bir arada görünmeyen Miray Daner-Oğulcan Engin çiftinden Engin, 32 yaşına bastı. Güzel oyuncu da sevgilisinin doğum gününü sosyal medya hesabından yayınladığı karelerle kutladı.

İlk olarak Engin’i doğum günü pastasıyla fotoğraflayan 23 yaşındaki Daner, paylaşımına; “İyi ki doğdun sevgilim. Seni çok seviyorum” notunu düştü. Ardından ünlü işletmeciyle romantik bir pozlarını yayınladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*