Melisa Döngel’in jet-ski keyfi

En son ‘Aşk Mantık İntikam’ dizisinde hayat verdiği ‘Çağla’ karakteri ile ekranlarda boy gösteren güzel oyuncu Melisa Döngel, geçtiğimiz günlerde Arnavutköy’de arkadaşlarıyla yemek yerken görüntülenmişti. Koyu sohbeti bırakıp basın mensuplarının yanına gelen oyuncu, ayaküstü soruları yanıtladı.

Dram türündeki ‘Kusursuz Kiracı’ adlı dizinin oyuncu kadrosunda yer alan güzel oyuncu, şu an tatilde olduğunu belirterek, “Yayınlanması gereken bir işimiz vardı, fakat onu sezon işi olduğu için eylül ayına erteledik” açıklamasını yaptı.

“ELEŞTİRİLER ÇOK ÖNEMLİ”

“Gelen eleştirileri umursuyorum” diyen Melisa Döngel, “Eleştiriye açık bir sektörde iş yapıyoruz, insanların eleştirileri benim için çok önemli. Kötü eleştirileri de pek takmamaya çalışıyoruz, hayatımıza devam edebilmek için” şeklinde konuştu.

“O ÇIPLAK DEĞİLDİ”

22 yaşındaki güzel, 3.6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı iddialı paylaşımlarla ilgili olarak, “Straplez bir fotoğraf paylaştım, dediğim gibi insanların görüş açısı. Yanlış yorumlanmış. Çıplak fotoğraf gördük hepimiz daha önce, o çıplak değildi” diyerek kahkaha attı.

“SEDA SAYAN’A BENZİYORSAM NE MUTLU BANA”

Son olarak final yapan ‘Aşk Mantık İntikam’ dizisinde rol alan Melisa Döngel, geçtiğimiz günlerde yeni imajını hayranlarıyla paylaştı. Saçlarını sarı yapan Döngel’i gören hayranları, oyuncuya yorum yağdırdı. Bazı takipçileri, Döngel’e “Yakışmış” dedi. Oyuncunun hayranlarının çoğu ise bu imajı beğenmedi.

İmaj değişikliğine giden oyuncu, sosyal medyada şarkıcı Seda Sayan’a benzetildiği hatırlatılınca, “Seda Sayan’a benziyorsam ne mutlu bana” şeklinde konuştu. Döngel, olumsuz yorumlar sorulunca ise “Herkesin kendi düşüncesi tabii ki de, benim yorum yapabileceğim bir nokta yok. Her şey için teşekkür ederim” dedi.

KADİR GÜNEŞ’İN VIP MİNİBÜSÜNE BİNDİ

Melisa Döngel’e aşk hayatı sorulunca, “Şu anda o birlikteliğim devam etmiyor” dedi ve muhabirlerin yanından ayrılarak arkadaşlarının masasına döndü. Kısa süre sonra hesabı ödeyen oyuncunun, Kadir Güneş’in daha önce Aleyna Tilki için tahsis ettiği VIP minibüsüne binerek uzaklaştığı görüldü. Bu görüntü, “Aşk belgelendi” yorumlarını beraberinde getirdi.

BODRUM TATİLİNE ÇIKTI

Şimdilerde kız arkadaşlarıyla Bodrum’da tatil yapan oyuncu, Instagram hesabından bikinili pozlarını paylaşmayı ihmal etmedi. Eğlenceli kişiliğiyle bilinen Döngel, daha sonra kız arkadaşıyla havuzda dans ettiği anları yayınladı.

ARKADAŞIYLA JET-SKI KEYFİ YAPTI

Melisa Döngel önceki gün Bodrum Torba’da kaldığı otelin iskelesinde görüntülendi. İskelede neşeli tavırları ile dikkat çeken Döngel denizin tadını çıkardı.

KEYFİ YERİNDE

Denize doymak bilmeyen Döngel bu kez Yalıkavak’ta jet-ski keyfi yaptı. Güzel oyuncunun ustalıkla kullandığı jet-ski ile bir hayli keyifli olduğu gözlendi. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*