Leyla ile Mecnun dizisinde yeni Leyla kim olacak? Exxen Leyla ile Mecnun’un yeni Leylası aşikâr oldu!

Türk dizisi olarak ismini altın harflerle yazdıran Leyla ile Mecnun 2014 yılında ekranlara veda etmesi üzerine 7 yıl ortadan sonra Acun Ilıcalı devreye girdi. İş adamı Ilıcalı’nın sahibi olduğu platform Exxen üzerinden Leyla ile Mecnun’un tekrar başlayacağı gündeme geldi. Leyla karakterinin haricinde herkesin kimi canlandıracağı belirli iken Leyla’da muhakkak oldu. Acun Ilıcalı’nın isteği olan o isim Leyla karakterine hayat verecektir. İşte, Leyla’yı canlandıracak o isim haberimizde

Leyla Karakterini Kim Canlandıracak?

Masumiyet dizisinde kendini gösteren Deniz Işın, izleyicilerden beğenileri toplaması üzerine birçok kişi tarafından da başarısı göz arkası edilmedi. Birinci dönemde Ezgi Asaroğlu’nun canlandırdığı Leyla karakteri yeni kısımlarda Deniz Işın ile karşımıza çıkacaktır.

Acun Ilıcalı’dan Özel Seçim

Yeni kısımlarıyla ekranlarda olacak Leyla ile Mecnun’un Leyla karakterinin aşikâr olduğu duyuruldu. Yeni dönemde Leyla’nın Deniz Işın olduğu ortaya çıktı. Acun Ilıcalı tarafından özel olarak seçilen Işın, en son Masumiyet dizisinde rol alırken Ilıcalı, Işın’da o ışığı keşfetti.

Yeni Leyla’nın Performansı Bekleniyor

Leyla ile Mecnun dizisinin yeni Leyla’sının Deniz Işın olduğu izleyiciler ile paylaşılması üzerine dizinin hayranları yeni Leyla’nın performansının nasıl olacağını beklemektedir. Sempatik ve eğlenceli kişiliği olan Deniz Işın’ı sete giriş yapmasıyla gücün arttığı söylenmektedir.

Onur Ünlü’den Paylaşım Geldi

Leyla ile Mecnun dizisinin sevilen direktörü Onur Ünlü toplumsal medya hesabı üzerinden Deniz Işın ile fotoğraf koyarak ”Aaa bak yeni Leyla” notu düşüldü. Ünlü’den gelen paylaşım üzerine setlerin başladığı haberi gelirken yeni fotoğraf geldi. Dizi takımının yer aldığı fotoğrafta herkesin gözlerinin içi güldüğü izleyicilere geçerken Leyla ile Mecnun’un birinci kısmı merakla beklenmeye başlandı. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*