Key Alves’ten OnlyFans itirafı: 50 kat fazla para kazanıyorum

Brezilyalı ünlü voleybolcu Key Alves, son periyotta tanınan olan dijital platform OnlyFans’ta, voleyboldaki karından 50 kat daha fazla para elde ettiğini söyledi.

2.3 milyondan fazla kişi ile Instagram’da en çok takipçisi olan Brezilyalı voleybolcu Key Alves, pornografik içeriklerin ağır olduğu OnlyFans sitesinde poz vererek voleyboldan daha fazla para kazandığını itiraf etti.

Osasco Voleybol Kulübü’nde profesyonel mesleğini sürdüren Key Alves, “Sevsem de sevmesem de bugün en büyük gelirim OnlyFans’ta. Kendimi bir sportmen, model, etkileyici, iş bayanı ve teşebbüsçü olarak görüyorum” sözlerini kullandı.

“50 KAT FAZLA KAZANIYORUM”

Brezilya basınına açıklamalarda bulunan Key Alves, “Dijital platformlarla voleyboldan yaklaşık 50 kat fazla kazanıyorum. Ve OnlyFans’ta bu sayı daha fazla. Zira aylık fiyat sabit (16 euro) olduğu için” diye ekledi.

“ÇIPLAKLIK YAHUT GİBİSİ ŞEYLERİM YOK”

OnlyFans’ta çıplaklık yahut gibisi şeyler olmadığını lisana getiren Brezilyalı voleybolcu, “OnlyFans sayfamda paylaştığım fotoğraflar profesyonel biçimde tasarlanıyor. Çıplaklık yahut gibisi bir şey yok. Profilimde bu türlü şeyler arayan herkes yanılacak” dedi.

PROFESYONEL SPORDAN INFLUENCER’LIĞA…

Kendisini profesyonel atlet olarak tanımlayan Key Alves, sporculuktan modelliğe ve influencer’lığa geçişini şu sözlerle açıklıyor:

“Saha dışındaki şeyler benim için artmaya başladı. Paralel bir meslek. Kendimi bir atlet olarak görüyorum ve internette imajımın büyümesini sağlayan da bu oldu. Küçüklüğümden beri aileme her vakit tüm dünyada tanınacağımı söyledim. Yalnızca hoş bir yüz yahut voleybol yeteneğimle değil. Her vakit görünür olmayı sevdim. Bu yüzden ulaştığım noktaya gelmemin sırrının bu olduğunu düşünüyorum.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*