Gizemli Analist, Yatırım Yapacağı 3 Altcoin’i Duyurdu!

Haftanın yüksek dalgalı fiyat hareketlerinin ortasında, Altcoin Sherpa lakaplı bir kripto analisti, birçok altcoin hakkında tahminlerini güncelliyor.

Altcoin Sherpa göre ETH, AVAX ve TRX için sırada hangi seviyeler var?

Sherpa, 176.300 Twitter takipçisine Avalanche (AXAX)’ın kısa vadede önemli fırsat sunabileceğini, ancak henüz “makro dibi”ne ulaşmadığını bildirdi. Yakın tarihli Twitter analizlerinde şunları söylüyor:

Bu mevcut seviye sabit kalmaya devam ederse, 30’ların ortalarına/yükseklerine kadar bir hareket görebilir. Bence, henüz makro dip seviyede değil ama yakında iyi bir kısa vadeli ticaret fırsatı olabilir

Yazının yazıldığı sırada Avalanche, önceki 24 saatte göre hafif bir düşüşle 24.33 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre en büyük 14.kripto birimi, Kasım 2021’de 146.22 dolara ulaşmıştı. Şu anda bu seviyenin %80 altında işlem görüyor.

“TRX satın almak için bu seviyeleri bekliyorum”

Altcoin Sherpa, belirlediği bir seviyeye ulaştığı zaman Tron (TRX) satın almaya devam edeceğini söylüyor. Tron ağının stablecoin’i USDD, Terra UST çökerken ortaya çıkan boşlukta 660 milyon dolarlık hacme ulaştı. Bu esnada, TRX’de önemli kazanımlar elde etti. Aşağıdaki grafiği paylaşan Sherpa şunları söylüyor:

Diğer birçok shit coin’den çok daha iyi bir geçmişe sahip. Oynamanın birkaç yolu var, ancak denemeden önce kırılmaya/tekrar teste kadar beklerdim.

Tron (TRX) şu anda son 24 saatte %3’den fazla düşüşle 0.08505 dolardan işlem görüyor. LUNA ve UST piyasadan silindikten sonra, TRX piyasa değerine göre 13.sıraya ulaştı.

Ethereum analizleri

Altcoin Sherpa’ya göre, Ethereum’un (ETH) Bitcoin’e (BTC) kıyasla sonbahara kadar yatay ve aşağı yönlü fiyat hareketleri yapması bekleniyor. Analist, ETH’nin daha sonra yeni bir PoS mekanizmasına geçişiyle ilgili hype’ın bir sonucu olarak BTC’ye karşı yükseleceğine inanıyor.

Ethereum (ETH) 2.0, PoW konsensüs sürecinden bir PoS konsensüs mekanizmasına geçerek ağın ölçeklenebilirlik endişelerini gidermeyi amaçlıyor. Kriptokoin.com haberlerinde yer verdiğimiz üzere merge’in (birleşme) Ağustos ağında başlaması bekleniyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*