Galatasaray’ın ilgilendiği Icardi için Fenerbahçe devrede!

Galatasaray’ın takımına katmak ismine görüşmelerde bulunduğu ve transferini bitirmeye çok yaklaştığı Mauro Icardi konusunda sürpriz bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz günlerde Trabzonspor’un da transfer ihtimaline ait bilgi aldığı Mauro Icardi için son olarak Fenerbahçe devreye girdi. 

Maliyet araştırması yapıldı

Maxi Gomez transferini bitirme noktasına gelen Fenerbahçe, golcü transferindeki opsiyonlar ismine da temaslarını sürdürüyor. Son saatlerde gündeme gelen isim Mauro Icardi oldu. 

L’Equipe’in haberine nazaran Fenerbahçe, Galatasaray’ın görüşmelerde bulunduğu Icardi için temaslara başladı. Galatasaray ile PSG ortasındaki mutabakat şimdi tamamlanmamışken Fenerbahçe’nin oyuncunun maliyeti ile ilgili bilgi aldığı ve bunun incelendiği söz edildi. 

Oyuncu olumlu bakıyor

Mauro Icardi için geçtiğimiz günlerde Trabzonspor’un da devreye girdiği aktarılmıştı. Ancak Arjantinli oyuncunun bu transfere olumlu bakmadığı söz edilmişti. 

L’Equipe İstanbul’dan Fenerbahçe’nin ilgisine ise Icardi’nin olumlu yaklaştığını aktarıyor. Geçtiğimiz günlerde eşi ve menajeri olan Wanda Nara ile İstanbul’a gelen Arjantinli futbolcunun buradan şad ayrıldığı belirtilmişti. Icardi artık Fenerbahçe’ye transfer ihtimaline de sıcak bakıyor. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*