Esra Ezmeci’ye İğrenç Sapkınlık İfşası: Kocam erkeklerle…

36 yaşındaki psikolog ünlü Esra Ezmeci, Instagram hesabı üzerinden kendisine gelen itiraf ve sorularla toplumsal medyanın gündeminden düşmüyor. Ezmeci, yazdığı kitaplar ve kendi hayatından ilgi tavsiyeleri vererek, berbat giden ilgilere yardımcı olmaya çalışıyor. Uygulattığı çapalama ve tuzlama prosedürleri ile evliliklerin kurtarıldığını sav eden Ezmeci’ye her gün cinsel bağ itirafları yağmaya devam ediyor. Bir bayan takipçisi ise kocasının erkeklerden hoşlandığını itiraf edip bakın ne istedi? İşte herkesi şoke eden cinsel kimlik ifşası.

KİTAPLARI VE TAVSİYELERİ TOPLUMSAL MEDYANIN GÜNDEMİNDE

Kadınlar Sıcak Erkekler Soğuk Sever, Kararı Ben Veririm, Süt Lekesi, İz Bıraktığın Kadar Varsın üzere kitaplarıyla yıldızı parlayan Terapist ve Psikolog Esra Ezmeci, yazdıkları ile bağlantılara yeni bir boyut kazandırdı. Kitaplarında bayan ve erkeklerin bağlarda nasıl davranması gerektiğine değinen Ezmeci, bunları farklı usullerle okuyucularına aktarıyor.

TÜRKİYE’NİN YENİ HAYDAR DÜMENİ: ESRA EZMECİ

Çok satan kitap muharrirlerinden olan Ezmeci, şu sıralar toplumsal hayattaki sıkıntıları mevzu edinen Karşı Karşıya programının da sunuculuğunu yapıyor.

Program kadar toplumsal medya hesabından da takip edilen Ezmeci, DM üzerinden kendisine gelen soru ve itirafları cevaplayarak, yayınlıyor. Her paylaşımı ile toplumsal medyanın gündeminden düşmeyen Ezmeci, son devirlerin yeni Haydar Dümen’i olarak anılıyor.

ESRA EZMECİ’YE ŞOKE EDEN İTİRAF! KOCASI BİR ERKEKLE ALDATMIŞ

Verdiği sistem ve tavsiyelerle bilinen Esra Ezmeci, toplumsal medyada da geniş kitlelerin dikkatini çekti. Instagram hesabından 6 milyona yakın takipçisi olan Ezmeci, itiraflar ve ifşalarla dolu paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Çok sayıda soru alan Ezmeci’ye bu kere bir bayan takipçisi herkesi şoke eden bit itirafta bulundu. Eşiyle alakalı bir paylaşım yapan bayan eşinin cinsek yöneliminin farklı olduğunu belirterek Ezmeci’ye şunları yazdı:

“Ne olur yardım edin. Eşimin beni bir erkekle aldattığını öğrendim”

“EŞİNİZLE KONUŞUN”

Bu itiraf karşısında hayrete düşen Esra Ezmeci kendisinden yardım isteyen bayan takipçisine, “Eğer bundan eminseniz kocanızla yüzleşmeniz gerekir. Size cinsel kimliği ile ilgili dürüst olmayı ve bundan sonra bu süreci ve evliliğinizi nasıl yürüteceğinizi konuşmanız gerekir” cevabını verdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*