Binance Duyurdu: Bu Altcoin Listelenecek!

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, kısa süre önce Binance Launchpad’deki 31. projesi olan Open Campus’u (EDU) duyurdu. İşte detaylar…

Binance, yeni bir altcoin projesini listeliyor

Binance, Launchpad’de yeni proje lansmanını duyurdu. Binance, launchpad’e eklediği kripto para birimlerini, bir süre sonra platformda listelemeye başlıyor. Şimdi, Open Campus (EDU) için listeleme yapılıyor. Bu platform, toplulukların dünyada görmek istedikleri eğitim içeriklerini oluşturmalarını, sahiplenmelerini ve tanıtmalarını sağlamak için yeni bir protokol sunuyor. Open Campus için token satışı, Launchpad abonelik formatını takip edecek ve kullanıcı BNB bakiyelerinin kaydı 23 Nisan 2023’te başlayacak.

Binance’in resmi duyurusuna göre, kullanıcı BNB bakiyeleri 23 Nisan 2023 ile 28 Nisan 2023 arasında beş gün boyunca kaydedilecek. Her kullanıcı için nihai BNB tutarı, daha önce açıklanan Günlük Ortalama BNB Bakiyesi hesaplaması kullanılarak beş günün ortalaması olarak belirlenecek. Token satışının, kullanıcı başına 15.000 dolar sabit limit ve toplam 1 milyar EDU token arzı ile 2,5 milyon dolarlık sabit limite sahip olması beklenmektedir.

Open Campus, toplulukların ihtiyaçlarına uygun eğitim içeriğini finanse etmek, ortak sahip olmak ve öğrenmek için blockchain teknolojisini kullanmalarına olanak tanıyan bir platformdur. İçerik oluşturucular, Yayıncı NFT’leri aracılığıyla tanıtım hakları sunarak içeriklerini Open Campus’ta başlatabilirler. Ortak yayıncılar katkılarına göre gelir elde edebilirler. Ayrıca hayırseverler, zincir üzerinde takip edilebilen akıllı bağışlar aracılığıyla eğitim amaçlarını doğrudan destekleyebilirler.

Open Campus’ün önemli ortaklıkları var

Oldukça başarılı bir mobil uygulama olan TinyTap, Open Campus’ün önemli ortaklarından biridir. TinyTap sürekli olarak dünya çapında en çok hasılat elde eden 10 çocuk uygulaması arasında yer almaktadır ve hızla büyüyen bir kullanıcı tabanına sahiptir. Open Campus , iki başarılı genesis yayıncı NFT müzayedesi gerçekleştirerek 12 NFT’de 240 ETH toplamıştır. Bu, eğitim içeriğini tokenize eden ve NFT olarak ticaretini yapan dünyadaki ilk girişimdir.

Open Campus ayrıca GEMS Education, Animoca Brands, The Sandbox, Hooked ve Highstreet gibi birçok önemli ortağı da bünyesine kattı. GEMS Education, Kuzey Afrika ve Orta Doğu’da 60’tan fazla okulu ve 130 binden fazla öğrencisiyle dünyanın en büyük özel okul ağlarından biridir. Animoca Brands’in yan kuruluşu TinyTap, dünyanın en büyük eğitici oyun kütüphanesi de dahil olmak üzere bazı heyecan verici mevcut ürünlerle eğitici oyunlarda önemli bir oyuncudur.

TinyTap, eğitim içeriği tekliflerini geliştirmek için Susam Sokağı ve Oxford University Press gibi önde gelen markalar ve yayıncılarla ortaklık kurmuştur. TinyTap mobil uygulaması 250 binden fazla oyunla dünya çapında en çok hasılat yapan 10 çocuk uygulaması arasında yer almaktadır.

Open Campus için birçok özellik sunuyor

Open Campus, herkesin herhangi bir kod yazmasına gerek kalmadan ve minimum giriş engeliyle özgürce içerik oluşturmasını sağlayan kodsuz oyun oluşturma aracı da dahil olmak üzere çeşitli özellikler sunmaktadır. Öğretmenler içeriklerinin yayıncı haklarını NFT olarak satabilirler. Platformda oluşturulan oyunlar, aynı oyunu oynayan diğer öğrencilere karşı öğrenci sonuçlarını ölçmek için kullanılabilir. NFT sahipleri, NFT yönetim panosu aracılığıyla yayıncı NFT’lerini görüntüleyebilir ve kurs başına elde edilen gelir gibi ilgili ölçümleri takip edebilir.

Özetle, Binance Launchpad’in 31. projesi olarak Open Campus’ü duyurması, eğitim sektöründe devrim yaratma yolunda atılmış önemli bir adımdır. Open Campus’un TinyTap, GEMS Education ve Animoca Brands gibi önemli şirketlerle ortaklığı, platformun eğitim içeriği alanında önemli bir oyuncu olma potansiyelinin bir kanıtıdır. Open Campus için yapılacak token satışının, eğitimin geleceğini desteklemek isteyen yatırımcılardan büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir